Опис
Проблема
Архітектурно, прибудинкову територію поділяють між собою 1,2,3,4,8,11,12,13 будинки Київського кварталу, по факту - це загальноміська територія. Проте, на даний час, у дворі фактично немає жодних умов для активного відпочинку дітей, молоді та дорослих. Тому виникла ідея зробити на цій території спортивно-ігровий майданчик.
Створення облаштованих місць вирішує питання проведення вільного часу, спілкування та одночасно долучення до цікавого активного відпочинку дітей та дорослих.
Гра у настільний теніс, шахи, шашки, які не потребують спеціальної підготовки зацікавлює дуже широку вікову категорію населення.
Спортивні сучасні тренажери, дитячий майданчик доповнять відпочинок та сприятимуть активному і здоровому способу життя.
Все це може стати відмінним способом залучення до проведення вільного часу в активній та цікавій формі.
Мета проекту
Соціалізація мешканців міста широкої вікової категорії шляхом надання можливості безперешкодного залучення до активного та цікавого способу відпочинку
Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування
Люди повинні мати відкритий доступ до спортивних та ігрових споруд міста задля задоволення потреби у веденні здорового способу життя та активного відпочинку.
З цією метою пропонується встановити турніки і тренажери для тренування всіх груп м’язів, а також тенісні столи, столи для гри в шахи та шашки, дитячий майданчик, кілька лавок, прожектори.
Оскільки спортивні споруди, виконуються з міцних матеріалів, строк їхньої служби є достатньо довгим.
Цей проект вирішує проблему організації вільного дозвілля та створює умови для ведення здорового способу життя.
Для кого цей проект
- з огляду на відсутність необхідності спеціальної фізичної підготовки, безперешкодний доступ до обладнання (столів, тренажерів) - проект розраховано на дуже широкі вікові верстви населення;
- з урахуванням вищезгаданого та за умови реалізації проект буде охоплювати максимально можливу кількість мешканців міста.
План заходів з реалізації проекту
- закупівля обладнання;
- підготовка місць для встановлення столів (підготовчі земляні роботи, благоустрій території);
- доставка обладнання;
- монтаж;
- урочисте відкриття у вигляді проведення турніру;
- погодження кожного етапу реалізації проекту з автором проекту.
Ключові показники оцінки результату проекту
Результати проекту насамперед є в соціалізації мешканців шляхом надання їм місця для проведення вільного часу за спілкуванням та зайняттям активним способом відпочинку.
Отже, забезпечуючи мешканців міста спортивними-ігровими майданчиками, влада дбає про здоров’я і покращення якості життя своїх громадян.
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
Інфляційні ризики. Відсутність співпраці з автором проекту на кожному етапі: закупівлі, розташування, монтажу обладнання.
Фотографії
Експертна оцінка
Відповідальні підрозділи
КП "Житлово-комунальний центр"
ПІБ Відповідальної особи
Кобяк О.Ф.