Спортивно-ігровий майданчик «Київський» Брав участь

Доданий
28.09.2018
Номер
16
Спорт

Передбачається встановлення вандалостійких тенісних столів, столів для гри в шахи та шашки, дитячої площадки та сучасних спортивних тренажерів у дворах житлових будинків №2,12 Київського кварталу для залучення дітей різної вікової категорії та дорослих до фізичної активності, спортивного розвитку і рухливого дозвілля.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Федосенко
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
кв. Київський, 12, Славутич

Опис

Проблема

Архітектурно, прибудинкову територію поділяють між собою 1,2,3,4,8,11,12,13 будинки Київського кварталу, по факту - це загальноміська територія. Проте, на даний час, у дворі фактично немає жодних умов для активного відпочинку дітей, молоді та дорослих. Тому виникла ідея зробити на цій території спортивно-ігровий майданчик.
Створення облаштованих місць вирішує питання проведення вільного часу, спілкування та одночасно долучення до цікавого активного відпочинку дітей та дорослих.
Гра у настільний теніс, шахи, шашки, які не потребують спеціальної підготовки зацікавлює дуже широку вікову категорію населення.
Спортивні сучасні тренажери, дитячий майданчик доповнять відпочинок та сприятимуть активному і здоровому способу життя.
Все це може стати відмінним способом залучення до проведення вільного часу в активній та цікавій формі.

Мета проекту

Соціалізація мешканців міста широкої вікової категорії шляхом надання можливості безперешкодного залучення до активного та цікавого способу відпочинку

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Люди повинні мати відкритий доступ до спортивних та ігрових споруд міста задля задоволення потреби у веденні здорового способу життя та активного відпочинку.
З цією метою пропонується встановити турніки і тренажери для тренування всіх груп м’язів, а також тенісні столи, столи для гри в шахи та шашки, дитячий майданчик, кілька лавок, прожектори.
Оскільки спортивні споруди, виконуються з міцних матеріалів, строк їхньої служби є достатньо довгим.
Цей проект вирішує проблему організації вільного дозвілля та створює умови для ведення здорового способу життя.

Для кого цей проект

- з огляду на відсутність необхідності спеціальної фізичної підготовки, безперешкодний доступ до обладнання (столів, тренажерів) - проект розраховано на дуже широкі вікові верстви населення;
- з урахуванням вищезгаданого та за умови реалізації проект буде охоплювати максимально можливу кількість мешканців міста.

План заходів з реалізації проекту

- закупівля обладнання;
- підготовка місць для встановлення столів (підготовчі земляні роботи, благоустрій території);
- доставка обладнання;
- монтаж;
- урочисте відкриття у вигляді проведення турніру;
- погодження кожного етапу реалізації проекту з автором проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Результати проекту насамперед є в соціалізації мешканців шляхом надання їм місця для проведення вільного часу за спілкуванням та зайняттям активним способом відпочинку.
Отже, забезпечуючи мешканців міста спортивними-ігровими майданчиками, влада дбає про здоров’я і покращення якості життя своїх громадян.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляційні ризики. Відсутність співпраці з автором проекту на кожному етапі: закупівлі, розташування, монтажу обладнання.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

КП "Житлово-комунальний центр"

ПІБ Відповідальної особи

Кобяк О.Ф.