• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Завершився прийом проектів

28.09.2018 в рамках реалізації міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2016-2020 роки» (далі – Програма) завершився прийом проектів.

За підсумками поданих проектів:

-         надійшло 26 проектів (загальна сума 4 456 181 грн.) в т.ч. 13 малих проектів (до 100 тис. грн.) та 13 великих проектів (до 300 тис. грн.);

-         загальна сума поданих малих проектів складає 1 069 015 грн.;

-         загальна сума поданих великих проектів складає 3 387 166 грн.

Лідерами за типами (категоріями) проектів громадського бюджету участі у 2018 році стали культура та туризм (38%) і спорт (35%), далі за рейтингом комунальне господарство, енергозбереження, охорона здоровя (по 8%), безпека та громадський порядок (4%).

Згідно Програми до 22.10.2018 буде відбуватись оцінка робочою групою поданих проектів та виставлення їх на голосування.

Термін початку і завершення голосування за проекти буде проходити з 12.11 по 30.11.2018.

Право голосування можуть використати особи з 14 років, які на момент голосування отримали паспорт громадянина України, що зареєстровані та проживають на території міста Славутич (або мають довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують їх проживання у місті Славутич).

При цьому, голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за формою, наведеною у додатку 4 до Програми.

Одна особа має право проголосувати не більше, ніж за один малий та один великий проект.

Голосування у електронному вигляді здійснюється у електронній системі за допомогою визначених методів авторизації.

Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу і здійснюється за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.

 

З більш детальною інформацією щодо реалізації громадського бюджету участі 2018 можна ознайомитись за посиланням https://gromada.slav.gov.ua/statistics .